Reklam-1: 468x60 Reklam Alanı Reklam-2: 120x240 Reklam Alanı Reklam-3: 130x45 Reklam Alanı Reklam Alanlarını Büyüt Reklam-4: 468x60 Reklam Alanı

Sitemize reklam vererek internet ortamında binlerce kişiye sesinizi duyurabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Reklam sistemimiz haftalık, aylık ve senelik olarak düzenlenmektedir. Bannerleriniz .gif, .png, .jpg, .swf vs. Olabilir. Boyutları 50 KB yi geçemez.

Reklam veren müşterilerimizin sitemizde kendilerine ait kontrol paneli mevcuttur. Bu özellik için extra bir ücret talep edilmez. Bu panelde, reklam gösterim sayısı, tıklama sayısı vs. görebilirsiniz. Reklamlarınız size verilecek hesaba ücreti yatırıldıktan sonra aktifleşecektir ve süre bitiminde sona erecektir.

Sitemizin ziyaretçi istatistiklerine şuan için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sitemizin ayrıntılı olarak çıkartılmış ziyaretçi istatistiklerini temin için lütfen bizimle iletişime geçin. Lütfen reklam bilgileri için açıklamaları okuyunuz. Cevabınız olumlu olursa bizimle iletişime geçiniz.  (Kısa Bir Süre İçin Geçerli Olan Reklam Fiyatlarımız Aşağıda Listelenmiştir.)

Müşteri Girişi
     
 

Site Reklam Bölümleri Görünüm

 
 

Oyun, Animasyon, Komik Film, Çizgi Film vs. sayfalarında içerik yükleninceye kadar gösterilen reklam alternatifi
(Orta kısım boyutu Max 336 x 280 dir.) 468 x 60 Reklam boyutu küçülebilir veya büyüyebilir. Alt üst yerleri isteğe göre değişebilir. İletişim kurunuz. İçerik içerik ayrılır veya tümünü kiralayabilirsiniz. (Her içerik ücreti farklıdır.)

 
 

Alternatif Reklam Bölümleri ve Boyutlar İçin Lütfen İletişime Geçiniz

İstatistiklere Geç

 
 

 Güvenlik gerekçesi ile IP Adresiniz Sistemimize Geçici Olarak Kaydedilecektir.
( IP Adresiniz: 3.238.116.201)
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)


Lütfen Sistemi Kötüye Kullanmayınız..